Woda Redox – czy naprawdę warto zamówić i pić na codzień? Wasze opinie

O ogromnym znaczeniu wody w organizmie człowieka wie chyba każdy z nas. Jak powszechnie wiadomo, człowiek może nawet tygodniami funkcjonować bez dostępu do żywności, ale za to brak dostępu do wody przez zaledwie kilka dni może doprowadzić do groźnego odwodnienia i nawet śmierci.

Oczywiście samo picie wody to za mało. Bardzo ważna jest jakość płynu, który spożywamy każdego dnia, a jak powszechnie wiadomo, współcześnie nie wygląda to najlepiej. Coraz częściej sięgamy więc po wody mineralne, butelkowane, których jakość niestety i tak często pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem ma być jednak regularne picie wody Redox, której właściwości, według producenta, gwarantują doskonały stan zdrowia. Co to za woda i co takiego wartościowego się w niej znajduje?

Co to jest za woda?

Strona główna. Źródło: http://www.wodaredox.com

Woda to woda, prawda? Niestety, ale nie w dzisiejszych czasach. Poważne zanieczyszczenie zasobów wodnych na naszej planecie sprawia, że coraz trudniej znaleźć źródła naprawdę krystalicznie czystej wody, bogatej w minerały i składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Choć woda z oczyszczalni jest teoretycznie bakteriologiczne czysta, to jednak pozbawiona jakichkolwiek wartości, przez co zwyczajnie przepływa przez nasz organizm.

Jak możemy dowiedzieć się bezpośrednio od producenta wody Redox, w tym przypadku mamy do czynienia z płynem pochodzącym z unikalnych, głębinowych ujęć wody, w których wciąż znajduje się krystaliczna, niczym nieskażona woda.

Co takiego wyjątkowego w niej jest? Przede wszystkim przechodzi ona wielogodzinny proces jonizacji, jest pozbawiona jakichkolwiek substancji konserwujących, barwników oraz innego rodzaju chemii. Dodatkowo, jak zapewnia nas producenta, mamy tutaj do czynienia z wodą pochodzącą z głębin naszej planety, a to oznacza bogatą zawartość minerałów oraz pH wręcz idealne dla naszego organizmu.

Odkwaszanie. Źródło: http://www.wodaredox.com

Jakie są właściwości wody Redox?

Pewnie zastanawiacie się teraz, co takiego niezwykłego może być w piciu wody głębinowej, odpowiednio jonizowanej o idealnym stopniu pH, skoro woda kupowana w butelkach w popularnych marketach również jest bezpieczna dla zdrowia. Należy mieć przede wszystkim świadomość tego, jak dużą rolę odgrywa woda w naszych organizmach. Wpływa ona między innymi na:

 • oczyszczanie organizmu z toksyn i z substancji kwaśnych;
 • stanowi główny składnik krwi, uczestnicząc w transporcie wielu mikroelementów w naszym organizmie;
 • pozytywnie wpływa na samopoczucie;
 • brak wody przekłada się na szybszy proces starzenia skóry i pojawianie się zmarszczek;
 • wspomaga poprawną pracę stawów.

To oczywiście tylko przykłady pozytywnego wpływu wody na nasz organizm, z której to jak wiadomo składamy się w około 70%. Biorąc pod uwagę właściwości samej wody Redox, mamy tutaj między innymi:

 • alkaliczny, bardzo zdrowy odczyn pH wynoszący 9,6 (nieosiągalny w przypadku zwykłych wód mineralnych;
 • woda ma formę strukturowaną;
 • w pełni bezpieczna dla zdrowia, pozbawiona jakichkolwiek bakterii;
 • jakość wody, określona w skali ORP to -500mV, przez co woda jest idealnym przeciwutleniaczem;
 • przyjemny, bardzo orzeźwiający smak.

Jak zapewnia sam producent, woda ma bardzo optymalny skład, przez co doskonale nawadnia organizm, wspomaga jego pracę i może być pita przez każdą osobę, niezależnie od wieku, płci czy od tego, z jakimi chorobami się zmagamy.

Opinie klientów – czy warto kupić?

Aby potwierdzić wszystkie te właściwości, postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej opiniom wystawianym przez osoby, które zdecydowały się na zakup. Te są naprawdę przychylne wodzie Redox i nie tylko potwierdzają jej bardzo przyjemny smak. Nie ma problemów ze znalezieniem informacji o poprawie stanu zdrowia, lepszym samopoczuciu czy poprawnie funkcjonalności stawów.

Naszym zdaniem warto zamówić sobie taką wodę na próbę i po prostu przekonać się na własnej skórze, czy po kilku dniach regularnego jej picia odczujemy wyraźną poprawę. Woda powinna być wypijana regularnie każdego dnia, 2 saszetki w rożnych porach, a więc porcjami po 500 ml. Według producenta najlepiej wypijać ją rano na czczo, a w późniejszej porze dnia na krótko przed posiłkiem.

Jak kształtuje się cena?

Sklep z wodą Redox. Źródło: http://sklep.wodaredox.com

Pewnie zastanawiacie się teraz, czy zakup tej wody będzie bardzo kosztowny? Cóż, wiele zależy od tego, co uważamy za produkty drogie, a co za tanie. W podstawowej ofercie możemy zamawiać po 15 saszetek na raz, a więc łącznie 7,5 litra wody, co kosztuje niecałe 53 zł. Można także zamawiać większe zestawy, po 30, 60, 120, 180, a nawet 240 saszetek. Im więcej kupujemy na raz, tym niższa jest cena jednostkowa saszetki.

Gdzie kupić?

Wszystkim zainteresowanych zakupem przestrzegamy jednak przed zamawianiem wody Redox w niesprawdzonych miejscach. Najlepiej kupować ją bezpośrednio u producenta.

Tylko wtedy mamy bowiem pewność, że kupujemy wodę oryginalną, co oznacza wysoką jej jakość i pozytywny wpływ na zdrowie.

Click to rate this post!
[Total: 22 Average: 2.6]

Woda Redox - opinie z forum:

 1. marilla pisze:

  piliście może już tę wodę??? Bardzo poważnie się zastanawiam, czy warto wydawać na to pieniądze i czy to przypadkiem nie ma działania typowo placebo. Piszcie, jeśli macie tę wodę i próbowaliście jej 😀

  1. Anonim pisze:

   Woda rzeczywiście pomaga, tylko ta cena. Są filtry odrwóconej osmozy z wkładami REDOX

   1. mi75dha53sle9k pisze:

    CZY KTOS MOZE POTWIERDZIC ZE TO CO PISZA NA STRONIE PRODUCENTA Z LINKA POWYŻEJ O BEZPIECZEŃSTWIE TO PRAWDA???

 2. pilkarka pisze:

  czy zamawiając w tym sklepie internetowym można zapłacić dopiero przy odbiorze paczki czy trzeba przelewać kasę z góry???

  1. Anonim pisze:

   Kupowałam już wodę przez tą stronę i mają opcję płatności za pobraniem i przelewem.

 3. Anonim pisze:

  Pijemy wodę redox z żoną i powiem samopoczucie lepsze większa wydajność organizmu A pracuje fizycznie i nie odczuwam większego zmęczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *