Kodilla – czy nauka programowania on-line jest naprawdę tak prosta i do tego opłacalna? Sprawdzamy!

Nauka programowania czy tworzenia stron internetowych ma obecnie ogromną przyszłość. Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że na rynku naprawdę brakuje specjalistów.

O pracę nie jest bardzo trudno, można liczyć na dobre zarobki, ale podstawą jest oczywiście posiadanie odpowiednich kwalifikacji.

Czy. aby porządnie nauczyć się programowania należy jednak wybierać się na studia i poświęcać na edukację nawet kilka lat? Standardowe kursy internetowe jak wiadomo niewiele pomagają, a do tego po ich ukończeniu otrzymujemy certyfikaty, które na rynku pracy mają niewielkie znaczenie.

Doskonałą alternatywę stanowią jednak bootcampy. Jednym z najbardziej polecanych i cenionych na rynku jest z pewnością Kodilla. Sprawdźmy. co znajdziemy w tej ofercie.

Krótko o firmie

Platforma edukacyjna sama z siebie istnieje na rynku od 2015 roku, dynamicznie rozwijając się od tego momentu, ale sam pomysł na jej stworzenie pojawił się 3 lata wcześniej, w roku 2012. Firma, jak informuje nas na swojej oficjalnej stronie, postawiła przed sobą kilka celów, z których najważniejsze to:

  • opracowanie kursów bazujących głównie na praktyce, a nie na teorii;
  • zapewnienie kursantom pełnego wsparcia doświadczonych mentorów;
  • oferta edukacyjna opracowana tak, aby sprostać oczekiwaniom kompletnych laików, jak i osób mających już pewną wiedzę z programowania;
  • dopasowywanie kursów do aktualnych standardów rynkowych.

Tak, to właśnie możliwość korzystania z indywidualnego wsparcia mentora oraz nastawienie kursów na praktykę czynią tę ofertę tak atrakcyjną. Jak pokazują liczne badania, wartość wiedzy czysto teoretycznej jest niewielka.

Nie dość, że szybko ulatuje to jeszcze jej przyswajanie jest bardzo żmudne. Zajęcia praktyczne są atrakcyjniejsze, przyspieszają proces nauki i sprawiają, że zdobywana wiedza na stałe zapisuje się w naszych głowach.

Oferta bootcampów

Pewnie jesteście ciekawi, z jakich kursów online można skorzystać w tym miejscu? Do wyboru mamy tak naprawdę dwa podstawowe kursy, które dodatkowo dostępne są w formie skróconej, bądź pełnej. I tak, jako kursanci możemy zdecydować się na:

  • kurs programowania stron internetowych Web Developer w wersji 480h lub 660h;
  • kurs programowania Java Developer w wersji 480h lub 660h.

Krótszy kurs trwa około 6 miesięcy, natomiast jego dłuższa opcja to około 9 miesięcy nauki.

Niezależnie od wyboru, każda osoba może w dowolnym momencie korzystać z pomocy mentorów, którzy przydzielani są indywidualnie. Osoby takie odpowiedzialne są za sprawdzanie wykonywanych zadań, pomoc w rozwiązywaniu problemów i przekazywanie bezcennej wiedzy. Firma gwarantuje, że do wsparcia zatrudniani są wyłącznie najlepsi specjaliści w branży.

Cenniki i promocje

Profesjonalne kursy programowania czy tworzenia stron internetowych, które oferuje firma, dają nam możliwość w stosunkowo krótkim czasie zdobycia profesjonalnej wiedzy, dzięki której możemy liczyć na dobrą pracę. Biorąc ten fakt pod uwagę, oraz to, że mamy indywidualnych mentorów, naszym zdaniem ceny nie są bardzo wysokie i prezentują się następująco:

  • kurs Web Developer 11 944 zł za 480h lub 14391 zł za 660h;
  • kurs Java Developer 13194 zł za 440h lub 16191 zł za 660h.

Choć firma raczej nie stosuje żadnych dodatkowych promocji, to jednak dużą zaletą tej oferty jest atrakcyjna opcja płatności ratalnych. Ilość rat jest taka sama, jak liczba miesięcy trwania kursu, ale największą zaletą jest fakt, że raty nie wiążą się z dodatkowymi kosztami. Łączna płatność ratalna jest taka sama, jak przy płatności z góry za całość.

Kod rabatowy dla naszych czytelników!

Choć ciężko szukać ofert promocyjnych bootcampów Kodilla, to jednak dla nas firma zrobiła wyjątek. Mamy dla Was naprawdę dobrą wiadomość. Każdy z naszych czytelników może skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego i obniżyć tym samym cenę dowolnie wybranego przez siebie kursu.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wpisać w pole z kodem rabatowym: #5procent (z hashtagiem). Cena bootcampu obniży się automatycznie.

Pamiętaj, że inwestując w takie kursy inwestujesz po prostu w swoją przyszłość zawodową, mając realne szanse na ciekawą oraz dobrze płatną pracę.

Click to rate this post!
[Total: 20 Average: 2.8]

Kodilla - opinie z forum:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *