Kinguin – czy warto kupować gry sporo taniej?

Platforma internetowa Kinguin jest międzynarodowym bazarem online z grami komputerowymi, który pozwala graczom sprzedawać niepotrzebne już gry, a i jednocześnie osobom poszukującym gier kupować produkcje w bardziej przystępnych cenach. Na stronie internetowej znajduje się wygodny dla kupujących podział gier na różne kategorie, w tym także intuicyjna wyszukiwarka gier znajdujących się w ofercie sprzedaży.

Strona Kinguin

Portal gwarantuje osobom kupującym możliwość wybierania spośród najpopularniejszych gier na komputery osobiste oraz konsole. Na stronie znaleźć można szeroki przekrój produkcji tego typu, od najnowszych gier po produkcje bardzo stare, przez co strona chętnie wykorzystywana jest przez kolekcjonerów. W przypadku osób chcących sprzedać swoje gry portal oferuje wiele narzędzi ułatwiających wystawianie ofert, ale także i pobieranie płatności czy realizowanie wysyłek.

Kinguin zapewnia swoich klientów o bardzo wysokim bezpieczeństwie zawieranych transakcji. Na stronie funkcjonuje specjalny system ochrony kupujących, który to ma gwarantować zwrot całej zapłaconej za grę kwoty w przypadku jakichkolwiek problemów z jej uruchomieniem bądź legalnością, który to zwrot możliwy jest do dokonania w przeciągu 30 dni od daty zakupu. Dostępne na stronie gry dotyczą przede wszystkim kluczy do wielu znanych platform, takich jak Steam, Origin czy Battle.net. Kupujący mogą skorzystać z bezpiecznych systemów płatności, w tym z Przelewy24, który jest bardzo popularnym systemem w Polsce.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Kinguin - opinie z forum:

 1. Znaczy się mam rozumieć, że tam sprzedawane są oryginalne gry, w sensie klucze pozyskane leganlną metodą, a nie z jakichś kradzieży kont czy chociażby kart kredytowych? Niestety mam trochę złe doświadczenia z jednym portalem i szukam bardziej pewnego miejsca na kupowanie kluczy do gier. Jeśli możecie mi pomóc coś w tej kwestii to będę wdzięczny.

  Odpowiedz
 2. Mam jakieś problemy ze złożeniem zamówienia, niby wszystko cacy a do jasnej nie mogę przejść do płatności, po ptrostu nie działa ten przycisk. POMOCY LUDZIE!!!!

  Odpowiedz
 3. I czego się drzesz? Było napisać chyba do suportu strony nie? A nie tutaj się produkować bez sensu, może jest jakiś błąd w skrypce stronie, coś się popuso albop to czego chce nie jes obecne na stanie, a tylko na stronie pokazuje się ze jest. Myśl trochę człowieku! Napisz z takm pytaniem tam gdzie trzeba.

  Odpowiedz
 4. Póki co wszystko jest ok, nie miałem z nimi problemów, zamawiałem już parę gierek w ten sposób i zawsze wszystko było spoko wiec chyba mogę spokojnie polecć to miejsce 😉

  Odpowiedz
 5. Fajnie ze da się kupować gry treoche taniej bo przecież człowieka normalnie trafia cos jak widzi się te ceny, po 3 stówki prawie za nowości, często potwornie niedopracowane bo dzisiaj to przecież wypuszcza się na rynek bubel żeby kase złapać a potem się go łata…stronka jest spoko, można kupować.

  Odpowiedz
 6. Siem! Tesz się wlasnie zastanawiam czy tam nie som kradzone te konta, ktoś potwierdzi ze jest ok?

  Odpowiedz
 7. Proponuje zacząć od kupienia sobie słownika ortograficznego, a nie gier komputerowych, co za trolle… przecież masz yzej ze ludzie kupuja i jest ok, czytać też nie nauczycli w szkole?

  Odpowiedz
 8. Wiecie przypadkiem czy da się tam upolować jakieś promocje? Ceny gier niby są niższe, ale niestety okazuje się, ze nie w każdym przypadku. Mam pare gierek które mi się marzą i niestety nadal mnie na nie nie stać.

  Odpowiedz
 9. W zasadzie spoczko miejsce, wybór gierek nie jest imponujący, ale za to dobra cena na otarcie łez. Pozdro gracze!

  Odpowiedz
 10. Nie czaje kurczę tej całej mody na kupowanie gier w cyfrowej wersji…kiedyś człowiek dostawał do ręki piękne pudełko, ładnie przygotowaną płytkę, fajne książeczki opisowe do gier, a teraz co? Kupujesz kod, jeszcze ci g ukradną albo jakies serwery padną i po zabawie, nie dla mnie zdecydowanie coś takiego…

  Odpowiedz
 11. Kolego, a co, ktoś każe Ci tutaj kupować czy jak? Wydawcy mają też pudełkowe wersje to takich sobie szukjaj, klucze są tańsze, a w przypadku tej strony ceny naprawdę są spoczko.

  Odpowiedz
 12. Fajne miejsce, ja to mam świra na punkcie gierek, łykam je bardzo szybko i wydatki związane z kupowaniem są przez to ogromne, fajnie ze jest takie właśnie miejsce, kupowałem kilka razy już i zawsze bez problemów, klucze do gier działajaa, ai jeszcze nic nie było że jakieś kradzione czy coś w tym rodzaju. Jest spoko.

  Odpowiedz
 13. Ogólnie na plus, trochę jest problemów przy kontaktowaniu się z nimi, słabo działa ta obsługa, ale tak to spoko.

  Odpowiedz
 14. Czy czasem ktoś wie czy da się tutaj kupować placac kartą kredytową? Proszę o szybka informacje, chce dziecku kupic pewna gre o która już długi czas mi wierci w brzuchu dziurę 😉

  Odpowiedz
 15. Fajnie, szkoda ze strona trochę wieje bieda, taka jakby niedopracowana według mnie, ale co do samej oferty gier to nie mam zastrzeżeń.

  Odpowiedz
 16. A to kupujesz gry czy strone bo nie kumam twojego problemu…esteta się znalazł, haha 😀

  Odpowiedz
 17. Konsolowe keye tez sa czy tylko pecetowcy maja tutaj radoche?

  Odpowiedz
 18. Kupiłem pograłem i zapomniałem 😛 takie robia dzisiaj gry ze normalnie można je przechodzić w pare godzin, żenada…ale dobrze ze zaopatruje się tutaj wlasnie w ierki bo jednak jest sporo taniej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz