Kinguin – czy warto kupować gry sporo taniej?

Platforma internetowa Kinguin jest międzynarodowym bazarem online z grami komputerowymi, który pozwala graczom sprzedawać niepotrzebne już gry, a i jednocześnie osobom poszukującym gier kupować produkcje w bardziej przystępnych cenach. Na stronie internetowej znajduje się wygodny dla kupujących podział gier na różne kategorie, w tym także intuicyjna wyszukiwarka gier znajdujących się w ofercie sprzedaży.

Strona Kinguin

Portal gwarantuje osobom kupującym możliwość wybierania spośród najpopularniejszych gier na komputery osobiste oraz konsole. Na stronie znaleźć można szeroki przekrój produkcji tego typu, od najnowszych gier po produkcje bardzo stare, przez co strona chętnie wykorzystywana jest przez kolekcjonerów. W przypadku osób chcących sprzedać swoje gry portal oferuje wiele narzędzi ułatwiających wystawianie ofert, ale także i pobieranie płatności czy realizowanie wysyłek.

Kinguin zapewnia swoich klientów o bardzo wysokim bezpieczeństwie zawieranych transakcji. Na stronie funkcjonuje specjalny system ochrony kupujących, który to ma gwarantować zwrot całej zapłaconej za grę kwoty w przypadku jakichkolwiek problemów z jej uruchomieniem bądź legalnością, który to zwrot możliwy jest do dokonania w przeciągu 30 dni od daty zakupu. Dostępne na stronie gry dotyczą przede wszystkim kluczy do wielu znanych platform, takich jak Steam, Origin czy Battle.net. Kupujący mogą skorzystać z bezpiecznych systemów płatności, w tym z Przelewy24, który jest bardzo popularnym systemem w Polsce.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Kinguin - opinie z forum:

 1. prymus15 pisze:

  Znaczy się mam rozumieć, że tam sprzedawane są oryginalne gry, w sensie klucze pozyskane leganlną metodą, a nie z jakichś kradzieży kont czy chociażby kart kredytowych? Niestety mam trochę złe doświadczenia z jednym portalem i szukam bardziej pewnego miejsca na kupowanie kluczy do gier. Jeśli możecie mi pomóc coś w tej kwestii to będę wdzięczny.

  1. Wojciech pisze:

   Ja kupuje tam od kilku lat (tak samo na Eneba) i zawsze wszystko jest ok. Kilka dni temu kupiłem kod który działał, ale gra została następnego dnia zablokowana na moim koncie (Microsoft lub deweloper gry) Zgłosiłem sprawę, dodałem zdjęcia i w ciągu 10 minut zwrócili mi fundusze. Co prawda nie wrócą na kartę płatniczą, ale do ich portfela i można kupić za to inną grę.

 2. toudisw pisze:

  Mam jakieś problemy ze złożeniem zamówienia, niby wszystko cacy a do jasnej nie mogę przejść do płatności, po ptrostu nie działa ten przycisk. POMOCY LUDZIE!!!!

 3. robby pisze:

  I czego się drzesz? Było napisać chyba do suportu strony nie? A nie tutaj się produkować bez sensu, może jest jakiś błąd w skrypce stronie, coś się popuso albop to czego chce nie jes obecne na stanie, a tylko na stronie pokazuje się ze jest. Myśl trochę człowieku! Napisz z takm pytaniem tam gdzie trzeba.

 4. congo pisze:

  Póki co wszystko jest ok, nie miałem z nimi problemów, zamawiałem już parę gierek w ten sposób i zawsze wszystko było spoko wiec chyba mogę spokojnie polecć to miejsce 😉

 5. sezbych pisze:

  Fajnie ze da się kupować gry treoche taniej bo przecież człowieka normalnie trafia cos jak widzi się te ceny, po 3 stówki prawie za nowości, często potwornie niedopracowane bo dzisiaj to przecież wypuszcza się na rynek bubel żeby kase złapać a potem się go łata…stronka jest spoko, można kupować.

 6. ciukel pisze:

  Siem! Tesz się wlasnie zastanawiam czy tam nie som kradzone te konta, ktoś potwierdzi ze jest ok?

  1. Ziko pisze:

   Przestań grać i przyłóż się do języka polskiego bo wyrośnie z ciebie analfabeta.

 7. sosiu pisze:

  Proponuje zacząć od kupienia sobie słownika ortograficznego, a nie gier komputerowych, co za trolle… przecież masz yzej ze ludzie kupuja i jest ok, czytać też nie nauczycli w szkole?

 8. fo-tom pisze:

  Wiecie przypadkiem czy da się tam upolować jakieś promocje? Ceny gier niby są niższe, ale niestety okazuje się, ze nie w każdym przypadku. Mam pare gierek które mi się marzą i niestety nadal mnie na nie nie stać.

 9. wertus18 pisze:

  W zasadzie spoczko miejsce, wybór gierek nie jest imponujący, ale za to dobra cena na otarcie łez. Pozdro gracze!

 10. krasnal74 pisze:

  Nie czaje kurczę tej całej mody na kupowanie gier w cyfrowej wersji…kiedyś człowiek dostawał do ręki piękne pudełko, ładnie przygotowaną płytkę, fajne książeczki opisowe do gier, a teraz co? Kupujesz kod, jeszcze ci g ukradną albo jakies serwery padną i po zabawie, nie dla mnie zdecydowanie coś takiego…

 11. brono pisze:

  Kolego, a co, ktoś każe Ci tutaj kupować czy jak? Wydawcy mają też pudełkowe wersje to takich sobie szukjaj, klucze są tańsze, a w przypadku tej strony ceny naprawdę są spoczko.

 12. nori pisze:

  Fajne miejsce, ja to mam świra na punkcie gierek, łykam je bardzo szybko i wydatki związane z kupowaniem są przez to ogromne, fajnie ze jest takie właśnie miejsce, kupowałem kilka razy już i zawsze bez problemów, klucze do gier działajaa, ai jeszcze nic nie było że jakieś kradzione czy coś w tym rodzaju. Jest spoko.

 13. geranium pisze:

  Ogólnie na plus, trochę jest problemów przy kontaktowaniu się z nimi, słabo działa ta obsługa, ale tak to spoko.

 14. ararar pisze:

  Czy czasem ktoś wie czy da się tutaj kupować placac kartą kredytową? Proszę o szybka informacje, chce dziecku kupic pewna gre o która już długi czas mi wierci w brzuchu dziurę 😉

  1. Klementyna pisze:

   Dobry wieczór. Syn płacił na kinguin paysofecard. Jakim cudem zostaliśmy obciążeni do abonamentu telefonicznego dodatkowymi kwotami. Jak to sprawdzić w ustawieniach? Jak zawalczyć o zwrot pieniędzy.

 15. cdg0 pisze:

  Fajnie, szkoda ze strona trochę wieje bieda, taka jakby niedopracowana według mnie, ale co do samej oferty gier to nie mam zastrzeżeń.

 16. tirti pisze:

  A to kupujesz gry czy strone bo nie kumam twojego problemu…esteta się znalazł, haha 😀

 17. pombinha pisze:

  Konsolowe keye tez sa czy tylko pecetowcy maja tutaj radoche?

 18. cczecha pisze:

  Kupiłem pograłem i zapomniałem 😛 takie robia dzisiaj gry ze normalnie można je przechodzić w pare godzin, żenada…ale dobrze ze zaopatruje się tutaj wlasnie w ierki bo jednak jest sporo taniej.

 19. gregory pisze:

  klucze oprogramowania antywirusowego są nielegalne są kradzione i już kilku dostawców zgłosiło się do producenta. nie polecam jak nikt nie chce mieć kłopotów

  1. Anonim pisze:

   Dzięki za info , czy to pewne ? Bo zamierzałem kupić bitdefender.

 20. Heyoo pisze:

  A co można zrobić albo co można było zrobić z tymi ninja na kinguin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *